עלות חקירת בגידה

עלות חקירת בגידה

לפני הכל, אם אתם עוסקים בשאלה הזו, בנוגע לעלות חקירת בגידה, אנחנו קודם כל רוצים להגיד לכם כי אמנם נדמה לרגעים כאילו הסיטואציה בה אתם נמצאים היא קשה ומורכבת, אבל דעו כי אתם ממש לא הראשונים ולא האחרונים אשר מוצאים את עצמם ברגע הזה ואנחנו כאן בשביל לעזור לכם. בגידה זה מעשה קשה מאוד וכל עוד התחושה היא כי מסתירים מכם סוד גדול, הרי שהתחושות הקשות רק מתעצמות. אבל, לפני שאתם נוקטים עמדה או עושים מעשה עליו תצטערו בדיעבד, אנחנו רוצים להציג בפניכם אפשרות נוספת. אנחנו מאמינים כי ידע הוא כוח. התפקיד שלנו זה ללקט עבורכם ידע שיעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות לכם בזמן. רוצים לשמוע עוד? רוצות לדעת האם הוא באמת בוגד בך עם אישה אחרת? כאן תמצאו את התשובות המלאות.

תמיד כדאי לראות את התמונה המלאה

גם אם את מחליטה כי הגיע הזמן להתגרש וגם אם אתה פשוט רוצה לעשות מעשה אימפולסיבי מתוך תחושה קשה של צער וקושי, הרי שלפני הכל, כדאי לקחת נשימה עמוקה ולהזמין שירות של משרד חקירות מקצועי. תחושות בטן, קשות ככל שיהיו, הן רק תחושות. התפקיד שלנו, של משרד חקירות מנוסה, זה קודם כל להביא לכם את האמת. הרבה פעמים אגב, אנחנו יכולים למצוא, כחלק מהמעקב בעקבות תלונות על בגידה, מידע נוסף העוסק בכלל בתחום הפיננסי ובתחומים אחרים, כך שגם בהמשך, במידה ותחליטו להתגרש ולנהל דיון בבית משפט, הרי שיהיו לכם ראיות שיתמכו בטענות שלכם במידת הצורך.

לא רק זה, הרי שכל פעולה שלכם כעת, יכולה לשמש נגדכם בעתיד. אם את לא תפעלי בזהירות ואם אתה תפעל מתוך תחושת בטן בלבד, בסופו של דבר, תמצאו את עצמכם מקבלים סירוב מהשופט ברגע האמת. לכן, גם אם זה קשה, תמיד כדאי לנשוך שפתיים, לקבל את כל המידע ולצאת לדרך.

כמה מילים על מחיר השירות

עכשיו לתשובה לשאלה המטרידה מכולן: כמה עולה מעקב. תשמחו לשמוע כי התשובה לשאלה הזו, כמה עולה מעקב, היא בהחלט לא אחידה. המחיר הוא תוצאה של מספר שיקולים. קודם כל, אנחנו צריכים להבין עד כמה החקירה מורכבת והאם היא יכולה להתנהל בליווי של צוות קטן או שמא עלינו להפעיל כוח אדם משמעותי. כמובן, משך המעקב גם הוא משפיע על המחיר הסופי והציוד בו אנחנו משתמשים יכול להעלות את המחיר גם כן. אבל, חשוב לנו לציין כי אסור לזלזל בחקירה מקצועית. זאת מכמה טעמים:

  1. משום שכך אתם נשארים מוגנים מפני תביעה נגדית: מדינת ישראל היא מדינת חוק בסופו של דבר. התפקיד שלנו הוא לאסוף לכם מידע רלוונטי, בלי לפגוע בזכות לפרטיות ובלי לעבור על החוק. עבודה בלתי מקצועית יכולה לגרום נזק משמעותי בטווח הארוך ואגב, הכסף אותו תשלמו לעורכי דין במצב כזה, יעלה לכם הרבה יותר בסופו של דבר.
  2. חקירה יסודית ומקצועית תאפשר לכם להציג את הראיות בבית משפט: בית משפט ישראלי לא מקבל בדרך כלל ראיות שהתקבלו בניגוד לחוק. לכן, לא כדאי לוותר על שירות מעולה.
  3. תמיד טוב לשמור על דיסקרטיות: שוב, בעלי ניסיון ידעו איך לעזור לכם בלי להכניס אתם לסיטואציות מורכבות. ניסיון הוא משהו שאין לו תחליף. לכן, תמיד טוב לשלם קצת יותר ולקבל שירות איכותי יותר.

כמה מילים עלינו באופן אישי

משרד חקירות געש נוסד על ידי יוצאי אגף הבילוש של משטרת ישראל. תמצאו כאן אנשי מקצוע מקצועיים, מנוסים ומסורים. התפקיד שלנו הוא ללוות אתכם באופן מקצועי, דיסקרטי ולעשות הכל כדי להשיג את כל המידע שיעניק לכם שקט נפשי ויעזור לכם לקבל החלטות נכונות. לפרטים נוספים, אנחנו כאן.

קרדיט תמונה: Photo by Eric Ward on Unsplash
דילוג לתוכן