תיירות ובילויים ברחובות והסביבה

בין אם אתם מחפשים בתי מלון לכל המשפחה לסוף שבוע חווייתי ברחובות וסביבתה, ובין אם אתם מחפשים מלון עסקים – תמצאו בעיר רחובות את מה שאתם מחפשים. ברחובות פרוסים מגוון של מוקדי בילוי ותיירות, כאשר גם מסביב לעיר עצמה תמצאו שפע של אתרים ולוקיישנים לשילוב בסופ"ש משפחתי או ביום טיול חווייתי שאיננו כולל לינה.

כך, בעיר רחובות תוכלו להנות משפע של אתרים ומוקדי ביקור כמו למשל ביקור במכון ויצמן למדע אשר מהווה בית מחקר ופיתוח למעבדות חשובות ולמחקרים רפואיים פורצי דרך ברמה בינלאומית. תוכלו גם לבקר במוזיאון ייחודי אשר מציג תחמושת תת קרקעית נדירה מקום המדינה, תהנו מאווירת הפרדסים שסובבת את העיר, ותוכלו להתפנק במגוון טיפולי ספא, ארוחות בוקר מצוינות ובתי קפה.

אטרקציות תיירותיות מגוונות  

ברחובות והסביבה תוכלו להנות משפע של אטרקציות כאשר אתם ממש לא חייבים להגיע עם הרכב הפרטי שלכם, אלא תוכלו בנוחות ובקלות להגיע אל העיר באמצעות הרכבת. תחנת הרכבת שבעיר ממוקמת בנקודה מרכזית ונוחה גם גישה לכל האתרים העירוניים החשובים. תיירות ובתי מלון בעיר רחובות מהווים מוקד משיכה למבקרים רבים במהלך כל השנה, ותוכלו להנות בעיר מביקור קסום אשר משלב קידמה עם סביבה כפרית.

דילוג לתוכן