פתרונות חכמים של תחבורה ירוקה – רחובות והסביבה

בעיר רחובות תמצאו איכות חיים גבוהה אשר שמה דגש ניכר על טיפוח הסביבה ואורח חיים ידידותי לסביבה ומכיל. מדובר באלמנט מרכזי בחיים האורבניים ברחובות הירוקה.

כך, ברחובות תמצאו שפע של פתרונות תחבורה ירוקה הכוללים בין היתר מסלולי נסיעה ייעודיים לאוטובוסים חשמליים, עידוד הנסיעה באופניים חשמליות או ידניות על פני השימוש ברכב פרטי, מסלולי הליכה וריצה עם שילוט תוכניות אימון, ופתרונות נוספים כמו תחנת הרכבת ועידוד לנסיעה במתכונת שיתופית, במקום נסיעה יחידנית ברכב. עיריית רחובות מקדמת היקף נרחב של פרויקטים ותוכניות לשמירה על הסביבה, ולנסיעה עם תחבורה ירוקה התורמת לסביבה.

בעיר רחובות חיים ירוק ובריא

חיי הקהילה והסביבה בעיר רחובות הם ברמה מצוינת, כאשר מגוון של פארקים וגינות ירוקות משולבות במרחבי העיר ובשכונות, על מנת להנעים את שהות התושבים ולספק להם הצע של מרחבים למשחק, תנועה, הגעה ממקום למקום ואפשרויות בילוי לכל המשפחה. במוסדות החינוך העיר רחובות מקדמים בצורה ניכרת את חשיבות החינוך של שמירה על הסביבה ואורח חיים בריא, בצורה הרמונית ומשולבת. מודגשים בפני התלמידים יתרונות הנסיעה עם תחבורה ירוקה, והנושא משולב כחלק אינטגרלי מתוכנית הלימודים באופן מעשיר וחווייתי.

דילוג לתוכן