פעילויות ספורט לתושבי רחובות

תחום הספורט בעיר רחובות הוא מרכזי, והנושא מקודם בצורה משמעותית על ידי העירייה, כאשר כל התושבים מפיקים מכך תועלת.  בכל השכונות בלי יוצא מן הכלל בעיר משולבות פעילויות ספורט מגוונות ומתקני ספורט נגישים לכלל התושבים. קיימים מתקני ספורט תחת כיפת השמיים, ומתקני ספורט בחללים סגורים. העירייה מנתבת משאבים רבים של כוח אדם, תקציבים ותכנון בכל הקשור לאורח חיים מאוזן, בריא וספורטיבי.

שומרים על אורח חיים בריא בעיר

בעיר רחובות התושבים נהנים גם מפעילויות העשרה וידע בנושא ספורט ותזונה נכונה. כך כל תושב ותושבת בעיר יכולים לקחת חלק בהרצאות מרתקות העוסקות באורח חיים בריא ותזונה מאוזנת. ההרצאות מתייחסות גם להיבט המנטאלי ולא לגופני בלבד, ומדגישות את השילוב של גוף ונפש בהקשר הזה. בבתי הספר בעיר נלמדים מערכי שיעור ייעודיים של אורח חיים בריא, והתלמידים נחשפים לתכני לימוד חשובים מאוד בצורה חווייתית ומהנה הכוללת לא רק תיאורה אלא גם תרגול בשטח ומשימות לבית.

רחובות מנגישה לתושבים פריסה מצוינת של מרכזי אימון גופני, חדרי כושר מאובזרים, מתקני אימון באוויר הפתוח וימי ספורט מרוכזים. גם מגרשי טניס ומסלולי ריצה והליכה פרוסים בכל רחבי העיר לשימוש התושבים. בעיר רחובות תמצאו גם פארקים ירוקים רחבים עם מסלולי רכיבה לאופניים ומגרשי משחקים.

דילוג לתוכן