ספרים לילדים ולמבוגרים – בעיר רחובות

המוצעות לתושבים לקחת חלק בתרבות הקריאה והעושר הספרותי. בעיר תמצאו מגוון של ספריות עשירות המציעות ספרים ופעילויות לכל שכבות הגיל – מטף ועד לבוגרים. גם בספריות בבתי הספר ובספריות הפתוחות תחת כיפת השמיים מוצעת חוויה משלימה, וניתן בהחלט להנות מתרבות ואווירה של קריאה וידע בתוך העיר. תושבי העיר רחובות נהנים מכך מאוד וזה חלק בלתי נפרד מאורח החיים ומשאיפת העירייה למצוינות ולאורח חיים משכיל. בעיר רחובות תמצאו מגוון פעילויות לאימהות ולטף, למשפחות ולבוגרים בכל הקשור לעולם הספרותי: החל ממפגשים עם סופרים ומשוררים, הצגות ילדים מיוחדות ועד לסדנאות כתיבה לחובבים ולמתקדמים.

חנויות ספרים – רחובות

בעיר רחובות תמצאו גם ריכוז גבוה של חנויות ספרים ובתי קפה עם ספרים לקריאה. ברחובות תוכלו להנות מחוויית קפה וקריאת ספרים באחד מיני רבים מבתי הקפה הפרוסים בעיר, בשכונות השונות ובמרכזה של העיר.

בתוך כך, בתחנת הרכבת ובתחנות האוטובוס הפרוסות בעיר ניתן להשאיל ולשאול ספרים באופן עצמאי, והעירייה רואה בכך אלמנט מרכזי בכל הקשור לתרבות הקריאה בעיר וללקיחת יוזמה. תוכלו גם לקחת חלק בסדנאות כתיבה והבעה, המחזה, בימוי ובמפגשים עם סופרים ומשוררים לאורך כל השנה אשר מתקיימים בעיר במרכזים השונים.

דילוג לתוכן