משפחה וילדים בעיר רחובות

בעיר רחובות מתגוררות משפחות רבות עם ילדים ולכן יש לכך חשיבות עליונה לקידום וטיפוח אוכלוסיית העיר על כל גווניה. עיריית רחובות מנגישה ומספקת שירותים רבים למשפחות בעיר רחובות כאשר משנה לשנה קשת האפשרויות רק גדלה וניתן למצוא יותר ויותר פעילויות ושירותים מיוחדים בהתאמה אישית – לקידום והעשרה של הילדים והנוער.

עיריית רחובות מספקת שירותים בתחנות ומרכזי משפחה בהם ניתן להנות מקשת רחבה של שירותים בנושאי רווחה, בריאות, העצמה אישית ופיתוח קריירה.  ולכן משפחות רבות בעיר רחובות נהנות מפיתוח אישי מעולה עבור הילדים ועבור ההורים, וכולם מפיקים מכך תועלת. משפחות בעיר רחובות גם נהנות מפארקים ירוקים, מסביבה ירוקה ומטופחת וממודעות גבוהה לאיכות הסביבה. העירייה מנגישה לילדי העיר חוגים לטיפוח איכות הסביבה ומחזור, חוות גידול לירקות, פינות ליטוף, סיורים במפעלים אקולוגיים והבנה מחשבתית של חשיבות שימור הסביבה העירונית ברחובות.

שירותים מתקדמים למשפחה – רחובות והסביבה

משפחה רחובות זוהי משימה חשובה מאין כמוה, ומשפחות בעיר רחובות גם נהנות מחינוך לאורח חיים בריא. עיריית רחובות מנגישה מסלולי הליכה וריצה ייעודיים בכל שכונות העיר, עם תאורה וכל התשתית הנדרשת. כמו כן העירייה מספקת לרשות התושבים פינות אימון גופני תחת כיפת השמיים עם הציוד הדרוש ועם הוראות אימון כתובות שמתאימות לכל הרמות ולכל הגילאים.

דילוג לתוכן