מגשי פירות טריים מהשדה

לא חייבים לאכול בבית מלון קינוח תעשייתי עם סוכר מוסף, אלא יש כיום אפשרויות מעניינות של קינוחים בריאים וטריים, שהם גם מרהיבים. מדובר על מגשי פירות במלונות. מדובר במגשי עסיסיים עם טעמים ומרקמים מגוונים של פירות ארץ ישראל. הפירות מגיעים טריים וחתוכים, ומוגשים אתסטית על מגש מעוצב. המנות הללו מתאימות במנות קינוח באירועים וכנסים המתקיימים במלון, וגם כתוספת לצד הקינוחים הקלאסיים בחדרי האוכל.
מגש הדרים
לעונת החורף מומלץ לשלב מגש פירות במלונות הכולל מבחר של פירות הדר כמו תפוזים, קלמנטינות, פומלות ועוד – מגש זוהר וטעים, עם הרבה רעננות ואיכות תזונתית. אפשרות נוספת היא של מגש אדמוני עם דובדבנים ותותים, ולצידו תוספת קצפת או קרם וניל עדין. כמובן שיש שלל אפשרויות של טעמים וקומבינציות. טריות הפירות היא חשובה מאוד והיא מספקת למלון מנות דגל בריאות וטעימות אשר עונות על צרכי האורחים בשנים האחרונות ועם עליית המודעות לגבי חשיבות התזונה כגורם מכריע בבריאות הפיזית והנפשית.

מגש תוספות
כאמור יש מגשי פירות בתל אביב ולכל מגש יש אפשרויות רבות מבחינת בחירת סוגי הפירות, צורת החיתוך ועוד. אפשרות מעניינת היא ללוות את אחד ממגשי הפירות במגש הסמוך אליו ובו תמצאו מגוון של תוספות לפירות עצמם. במגש כזה ניתן להגיש אגוזים קצוצים, כדורי גלידה, סוכריות קופצות, ריבות ועוד. השילוב הוא מנצח והוא מאפשר לבית המלון להציג מנות קינוח מרשימות אשר מתאימות לכולם מבחינת טעמים ודרישות תזונתיות. קינוחים בבתי מלון מהווים תוספת אחרונה אך חשובה, והם משדרגים מאוד את המנות. גם עבור מנות ילדים ניתן לשלב קינוחי פרי טעימים שכל הילדים יאהבו. בתי מלון בישראל כל העת מחדשים ומגוונים על מנת להתאים לדרישות הקהל כמו גם בכדי להציג קונספטים חדשים מחו"ל. מומלץ לבחור בפירות טריים דרך ספק אמין ואיכותי, ולהקנות לצוות של המלון שקט. קינוח פירות מתאים לארוחת ערב רומנטית או לארוחת בוקר קונטיננטלית, ולכן הפירות אהודים כל כך. מלונות בישראל מגישים קינוחים שונים ארץ ישראליים ואין כמו פירות עונה טריים מהשדה המקומי.

דילוג לתוכן