חדשות ועדכונים תושבי רחובות

תקציב המדינה הדו-שנתי שכאמור עבר בנובמבר 2021 מאפשר לעיריית רחובות לקדם ולטפח פרויקטים חשובים ביותר, להקים מוסדות חינוך נוספים ולתת דגש על נושאים רבים חשובים בנושאי רווחה, כלכלה ויזמות. מדובר על מגוון של מסגרות פרויקטים חשובים מאוד בתחומים רבים של חינוך, תרבות ואומנות, ספורט, רווחה וקהילה. כלל התושבים בעיר רחובות ייהנו מכלל השיפורים ומתוספות התקציב והעיריה עומלת במרץ על קידום פרויקטים רבים שיועילו מאוד לתושבי רחובות.

כלל החדשות והעדכונים – בעיר רחובות

ותושבי העיר רחובות נהנים לא רק מתקציבים שנכנסים אלא גם מפורטל עירוני מקוון המעדכנת כל תושב ותושבת בזמן אמת – בכל מה שקורה וחשוב בשטח העיר רחובות. כל התושבים נהנים ומפיקים תועלת מעדכונים בזמן אמת, ויכולים לתקשר עם העירייה בקלות בפשטות באמצעות הצ'אט העירוני והמוקד העירוני.  אתר חדשות עירוני מקומי עבור תושבי העיר רחובות זמין עבורכם, עם עדכונים חשובים ומידע מדויק.

כאן תקבלו עדכונים על כל מה שמתרחש בעיר – מסגרות התנדבות בהן תוכלו לקחת חלק, מקהלות זמר עירוני, חוגים, פעילויות העשרה, הרצאות לגיל הזהב ועוד הרבה. תוכלו לקבל מידע על אימוץ בע"ח בעיר ועל הטקסים העירונים. גם מידע על פעילויות בחגים זמין כמובן וכל מה שחדש וקורה. כל תושבי רחובות מוזמנים להישאר מחוברים ומעודכנים לפורטל החדשות של העיר רחובות.

דילוג לתוכן