אתרי נופש יוקרתיים בישראל

 

אתרי לייף סטייל, אתרי נופש יוקרתיים בישראל הם מלונות ממותגים הפונים לאורח עם סגנון חיים או אורח חיים ברמה גבוהה. הם בדרך כלל מלונות המספקים שירות מלא של 5 כוכבים ומסווגים כיוקרתיים. מאפיין מרכזי של אתרי נופש בסגנון לייף סטייל הוא התמקדות באספקת חווית אורח ייחודית, בניגוד לגישה של פשוט לספק לינה וארוחת בוקר.

דירוג חמישה כוכבים בישראל

אתרי נופש וגם מלונות בוטיק יוקרתיים מסווגים עם דירוג חמישה כוכבים בהתאם למדינה ולסטנדרטים הסיווגים המקומיים. מותגים לדוגמה כוללים: מלונות בוטיק. כל הווילות במלון זה מעוצבות בפאר. ישנם בישראל אלפי חדרי מלון בכל הרמות והמון אפשרויות להעביר את החופשה בהתאם לתקציב ולהרכב המשפחה שלכם.

מלונות בוטיק לחופשה זוגית מרגשת

מלונות בוטיק הם מלונות עצמאיים קטנים יותר, שאינם ממותגים, שלעתים קרובות מכילים מתקנים יוקרתיים. בתי מלון קטנים עד בינוניים מציעים כמות מוגבלת של שירותים באתר . מלונות חסכוניים הם בתי מלון קטנים עד בינוניים המציעים אירוח בסיסי עם מעט שירותים. מלונות שהות ממושכת הם מלונות קטנים עד בינוניים המציעים אירוח לטווח ארוך יותר בשירות מלא בהשוואה למלון מסורתי.

ניהול אישי במלונות בוטיק

רוב מפעלי המלון מנוהלים על ידי מנהל כללי המשמש כמנהל ראשי (המכונה לעתים קרובות " מנהל המלון "), ראשי מחלקות המפקחים על מחלקות שונות בבית מלון (למשל, שירות מזון), מנהלי ביניים , צוות אדמיניסטרטיבי , ו מפקחים וצוותי ניקיון ובידור.

התרשים הארגוני ונפח המשרות וההיררכיה משתנים לפי גודל המלון, התפקוד והמעמד, ולעתים קרובות נקבעים על ידי בעלות על מלונות וחברות ניהול.

במלונות בוטיק הצוות קשוב הרבה יותר לאורחים ויש תקשורת ישירה ואף אישית.

המילה מלון, מהיכן הגיעה?

המילה מלון בוטיק נגזרת מהמלון הצרפתי (באותו מקור כמו בית חולים ), שהתייחסה לגרסה צרפתית של בניין הרואה מבקרים תכופים ומספק טיפול, במקום למקום המציע לינה. בשימוש הצרפתי העכשווי, ל-hotel יש כיום משמעות זהה למונח האנגלי, וה- hôtel particulier משמש למשמעות הישנה

 

10 הכי טובים: אתרי נופש על הים התיכון / על הכנרת / על ים המלח.

הזמינו מלון אונליין עכשיו!

דילוג לתוכן